Filmy ślubne

Poszukujecie ekipy, która zrobi dla Was film ślubny inny niż filmy Waszych znajomych? Dobrze trafiliście! Zbieramy nieoczywiste kadry, filmujemy dyskretnie nie biegając między gośćmi z olbrzymimi gimbalami, nie rozstawiamy też kranów filmowych ani innych zbędnych bajerów. Z dyskretną kamerą w dłoni łapiemy momenty, skrawki historii i emocjonujące kadry, z których układamy historię Waszej miłości i dnia ślubu.

Tworzymy tylko filmy krótkometrażowe – maksymalnie do 25 minut. W pakiecie zawsze dostaniecie też od nas krótkie teasery do Social Media i skrót ślubu w formie kilkuminutowego minifilmu “wedding highlights” (zwykle nazywanego “teledyskiem”, choć w naszym wydaniu trochę jednak od teledysku odbiegającego). Wszystkie materiały ślubne realizujemy pod naszą ślubną marką “Klimat Ślubu”.

Przykładowe klipy:

Dominika & Jurek
Joanna & Tomasz
Iga & Paweł

W filmach, które tworzymy oddajemy Wam głos, pokazujemy Was jako prawdziwych ludzi z krwi i kości z Waszą historią, pasjami i charakterem. Dla nas jesteście kimś – kimś konkretnym, wyjątkowym i staramy się to pokazać. By lepiej Was poznać i pokazać Waszą historię, nagrywamy z Wami profesjonalne miniwywiady, które stanowią część finalnej produkcji:

Fragment mimniwywiadów:

Fragment miniwywiadów

Jeśli tak się składa, że jesteście fanami naszych “Produkcji Hollyłódzkich” to macie szczęście – na hasło “HOLLYLODZKIE” dostaniecie od nas 10% zniżki na dowolny FOTOpakiet lub FILMpakiet… oraz przygotujemy dla Was coś ekstra, fajny bonusik, ale co to będzie dowiecie się dopiero po ślubie! 😉

Więcej o naszej ofercie filmów ślubnych przeczytacie tu:

www.klimatslubu.pl

Napiszcie do nas, prześlemy Wam więcej dobrych materiałów!

Do zobaczenia na Waszym ślubie! 😉

0 Udostępnień