Miłość na Księżym Młynie!

Ślub. Fajny moment w życiu, ale mimo, że fajny to jednak najlepiej byłoby go nie powtarzać i ograniczyć się do tego jednego w życiu. 😛 Zamiast powtarzać można zawsze wrócić do tego dnia przeglądając foty, czy oglądając film ze ślubu.

Ślubne wideo nie musi być rozciągniętym do granic wytrzymałości festiwalem slo-mo. Przynajmniej my wychodzimy z takiego założenia. Całkiem niedawno mieliśmy przyjemność towarzyszyć w tym wyjątkowym dniu Dominice i Jurkowi – przesympatycznej parze, której historię mieliśmy okazję poznać i zapisać na zawsze. Stworzyliśmy dla nich cholernie wzruszający film i dość nietypowy, jak na ślubne standardy klip. Całkiem prawdopodobne, że takiego klipu ślubnego jeszcze nigdy nie widzieliście. Zobaczcie teraz! Tym bardziej, że znajdziecie w nim kilka intensywnie łódzkich kadrów.

Dominika & Jurek

Full film trwa ponad 20 minut (tworzymy tylko filmy krótkometrażowe do 25 minut) i przybliża love story Dominiki i Jurka, którzy opowiadają, jak to się zaczęło. Niewykluczone, że kiedyś wrzucimy ten film na naszą stronę i będziecie mieli okazję zobaczyć go w full wersji. 🙂

Aaa… Oczywiście nie obyło się też bez paru fotek. 🙂 Poniżej kilka z nich:

BTW: Dominika prowadzi popularny fanpage “W Łodzi o co chodzi“, do którego obserwowania gorąco zachęcamy!

Jeśli szukacie ekipy na ślub, piszcie do nas i polecajcie Klimat Ślubu by Produkcje Hollyłódzkie!

0 Udostępnień

Dodaj komentarz