Nieoczywiste piękno Bałut! Zobacz klip! #vlodz

Bałuty lubią być kontrowersyjne. Rzucają wyzwanie poczuciu estetyki i prowokują do myślenia egzystencjalnymi hasłami porozrzucanymi przez bałuciarzy na murach kamienic.

Na Bałutach wszystko jest proste (pamiętacie skąd to hasło?), a jeśli ktoś ma poczucie wysokiej komplikacji życiowych torów to oznacza, że nie zdołał jeszcze pokochać Bałut. My je kochamy, przemierzamy wpatrując się w bałuckie ulice, mijając starszych i młodszych mieszkańców.

Korzystając z faktu pochmurnej pogody zdecydowaliśmy się zebrać ze spaceru po Starych Bałutach nie zdjęcia, ale kadry ruchome, z których stworzyliśmy dla Was tę krótką filmową perełkę oddającą klimat tej słynnej okolicy. Oglądajcie i podajcie znajomym. 😉

***

Szukacie fotografa lub filmowca na ślub? Nie szukajcie! Piszcie do nas i polecajcie nas każdemu, kto szuka dobrej ekipy na ślub! W ten sposób wspieracie naszą łódzką działalność i ludzką potrzebę realizowania się w najlepszym zawodzie świata. 😉 Wasze wsparcie jest dla nas cholernie cenne szczególnie w dzisiejszych ciężkich czasach. Możecie do nas pisać na adres: kontakt@klimatslubu.pl lub wyszukać Produkcje Hollyłódzkie albo naszą ślubną markę Klimat Ślubu na Facebooku i pisać przez Messengera.

164 Udostępnień

Dodaj komentarz