O stronie

Produkcje Hollyłódzkie wypływają na szerokie wody Internetu, ocean możliwości wzywa!

Produkcje Hollyłódzkie to blog z dobrym widokiem na Łódź i łódzkie. Blog powstał z zamiłowania do Łodzi, regionu i zamiłowania do pstrykania fotek i zabawy w tworzenie klipów.

Jednym z pierwszych projektów realizowanych przez Produkcje Hollyłódzkie był projekt #vlodz, czyli w założeniu seria klipów, które tworzone są z obrazów i momentów, które udało się uchwycić podczas spacerów po łódzkich osiedlach. Wszystko w oparciu o jedną zasadę:

Jeden spacer, jedno osiedle, jeden klip.

Bardzo szybko jednak okazało się, że poza materiałami z osiedli zaczęliśmy dostarczać sporą dawkę nieoczywistych łódzkich kadrów z najbardziej znanymi łódzkimi miejscówkami. Większość naszych fotek i grafik możecie wyszukać pod prostym hasztagiem: #hollykadry. Pod hasztagiem #vlodzkie znajdziecie natomiast materiały związane z regionem łódzkim, niekoniecznie samą Łodzią. Wkrótce debiutuje hasztag #vgościach, który towarzyszy materiałom spoza Łodzi.

Szukajcie, znajdujcie, cieszcie się naszym pozytywnym mocno łódzkim kontentem! 😛

A, jeszcze jedno. Jeśli przypadkiem szukacie fotografa lub filmowca na ślub, to zaprzestańcie poszukiwań. Piszcie do nas, bo całkiem prawdopodobne, że to właśnie my stworzymy dla Was najlepszy ślubny film i zbierzemy najbardziej klimatyczne i nieoczywiste ślubne kadry.

2 Udostępnień