Foto ślubne

Fotografujemy Łódź, ale chętnie pokażemy ludzi, którzy przemierzają ulice naszego miasta. Oferujemy mocno łódzkie plenerowe sesje fotograficzne z naszym miastem w tle, oferujemy też usługę fotografowania podczas ślubu i wesela dla par z Łodzi, okolic bliższych, dalszych i zupełnie odległych.

Uwielbiamy robić mocno klimatyczne zdjęcia o analogowym charakterze. Nigdy jednak w naszej twórczości nie stawiamy na ilość i nie zasypujemy par setkami przypadkowych kadrów. Nie jesteśmy typem fotografów, którzy wbijają się na Waszą imprezę weselną, robią szum i tańczą z Waszymi gośćmi wymachując im przed twarzami obiektywami. Zawsze dobrze się bawimy pracując dla Was, ale twórcza praca sprawia, że często poruszamy się w swoim świecie kadrów i obrazów. Oczywiście jesteśmy kontaktowi i komunikatywni, ale rozumiemy, że w szaleństwie dnia ślubu i wesela powinniście mieć czas przede wszystkim dla siebie, w dalszej kolejności dla swoich gości, a my po prostu dokumentujemy te chwile nie przeszkadzając w celebracji tego wyjątkowego dnia. Ubieramy się tak, by się nie wyróżniać, nie zwracamy też na siebie uwagi swoim zachowaniem. To jest Wasz dzień, Wy jesteście gospodarzami swojego wesela. Potrafimy to uszanować.

Pracując w ten sposób jesteśmy w stanie zebrać sporo nieprzypadkowych, nieoczywistych, zaskakujących kadrów, które będą cieszyć Wasze oczy przez wiele lat.

Zerknijcie na kadry z jednego ze ślubów:

Jeśli tak się składa, że jesteście fanami naszych “Produkcji Hollyłódzkich” to macie szczęście – na hasło “HOLLYLODZKIE” dostaniecie od nas 10% zniżki na dowolny FOTOpakiet lub FILMpakiet… oraz przygotujemy dla Was coś ekstra, fajny bonusik, ale co to będzie dowiecie się dopiero po ślubie! 😉

0 Udostępnień