Szukamy przed Świętami.

Szukamy. Wciąż wychodzimy w miasto. Zawsze z nadzieją znalezienia idealnego kadru. Zmieniamy perspektywę, kręcimy głową, obiektywem, czasem nosem.

Często mamy wrażenie, że kręcimy się w kółko, więc wracamy do domu, by chwilę potem znów wyjść i tak kółko się zamyka, tak znów się otwiera. Dziś kręciliśmy się koło tej części Pietryny, która jest mniej uczęszczana, zahaczyliśmy też o Manu, rzuciliśmy okiem na Park Sienkiewicza. Nie minie tydzień, a pewnie znów wrócimy w te miejsca. Szukać. Czy znaleźć?

***

Szukacie fotografa lub filmowca na ślub? Nie szukajcie! Piszcie do nas i polecajcie nas każdemu, kto szuka dobrej ekipy na ślub! W ten sposób wspieracie naszą łódzką działalność i ludzką potrzebę realizowania się w najlepszym zawodzie świata. 😉 Wasze wsparcie jest dla nas cholernie cenne szczególnie w dzisiejszych ciężkich czasach. Możecie do nas pisać na adres: kontakt@klimatslubu.pl lub wyszukać Produkcje Hollyłódzkie albo naszą ślubną markę Klimat Ślubu na Facebooku i pisać przez Messengera.

0 Udostępnień

Dodaj komentarz