Widzew Wschód: Premiera klipu z osiedla! Must see!

Widzew Wschód – to stamtąd przywieźliśmy masę najświeższych fotek, a wraz z nimi tradycyjnie klip z kulisami strzelania fot na osiedlu.Jak osiedle prezentuje się na ruchomych obrazach? Naszym zdaniem doskonale. Zobaczycie widoki, jakich jeszcze nie widzieliście i miejsca, które mijaliście i być może nie zwracaliście na nie uwagi.

Udając się na dane osiedle nigdy nie wiemy, co nas zainteresuje i co ostatecznie trafi do klipu z kulisami. Dajemy się zaskoczyć pogodzie, miejscom, widokom. Spotykamy ludzi, którzy spędzili na osiedlu kilkadziesiąt lat i cenią sobie życie w miejscu, które jest dla nich ważne. Każda taka podróż, mimo że niezbyt daleka, bo odwiedzamy “jedynie” osiedle, to dobre doświadczenie. Odkrywamy miejsca, które ktoś może uznać za zwykłe i stają się dla nas niezwykłe – tak samo, jak dla wielu mieszkańców, którzy związali z nimi swoje życie.

W klipie dwa klimaty – dzienny radosny, wieczorny spokojny i nostalgiczny. Klip poprzedza kilka galerii zdjęć z osiedla, które będą publikowane na naszej stronie w najbliższym czasie.

Ustrzelenie kilkuset fotek i wybranie kilkudziesięciu, sfilmowanie ponad stu klipów, z których powstał ten jeden było sporym wyzwaniem. Efekt naszej pracy jest jednak bardzo fajny. Cieszy nas możliwość utrwalenia tego, co widzieliśmy i mamy nadzieję, że ten kontent spodoba się także Wam.

Oglądajcie i dzielcie się ze znajomymi! Enjoy! 🙂

Kulisy strzelania fot na Widzewie Wschodzie

Zaglądajcie na stronę, bo wkrótce wjadą galerie zdjęć z osiedla!

Poznaj @ProdukcjeHollylodzkie w Social Mediach:

Zasubskrybuj na YouTube: Przenieś mnie tam

Obserwuj na Insta: Zrobię to teraz

Śledź na Twitterze: Poćwierkajmy zatem

Polub na Facebooku: Dej mie ten profil

67 Udostępnień

Dodaj komentarz