Zima do cholery!

Winter has come i śnieży mocno. To długo wyczekiwany moment. Wychodzimy na zewnątrz, jak ze schronu na Starym Osiedlu na bałuckich Dołach po wybuchu bomby jądrowej, gdy radioaktywny pył już opadł.

Ten wieczór to uczta, ale będąc na diecie nie będziemy opychać się ani kebsami, ani keksami, tylko śnieżnymi kadrami made in Łódź, made by Produkcje Hollyłódzkie. Warunki niełatwe, ale każde wciśnięcie migawki jest mocno satysfakcjonujące i rekompensuje nam wszystko. Rekompensuje nam nawet brak rekompensat, które w czasie pandemii mogłyby nam zrekompensować brak możliwości focenia na ślubach, koncertach i innych takich. 😉 Pełni energii, nie w pełni przygotowani podczas pierwszej styczniowej księżycowej pełni zbieramy dla Was kilka absolutnie wyjątkowych zimowych kadrów. Który z nich wrzucimy na ścianę?

***

Szukacie fotografa lub filmowca na ślub? Nie szukajcie! Piszcie do nas i polecajcie nas każdemu, kto szuka dobrej ekipy na ślub! W ten sposób wspieracie naszą łódzką działalność i ludzką potrzebę realizowania się w najlepszym zawodzie świata. 😉 Wasze wsparcie jest dla nas cholernie cenne szczególnie w dzisiejszych ciężkich czasach. Możecie do nas pisać na adres: kontakt@klimatslubu.pl lub wyszukać Produkcje Hollyłódzkie albo naszą ślubną markę Klimat Ślubu na Facebooku i pisać przez Messengera.

45 Udostępnień

Dodaj komentarz